Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک

عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک + عکس

عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک + عکس

عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک  :لیزی گریفیت 25 ساله و معلم مدرسه‌ای در لندن است ، او آنقدر به مارمولکش علاقه دارد و کارهایی برایش می‌کند که شاید برای خیلی از ما قابل درک نباشد.به گزارش پارس ناز او حیوان خانگی‌اش به نام جرج را آنقدر دوست دارد که هر روز صبح به خاطرش ساعت 5:30 بیدار می‌شود تا به او رسیدگی کند . او حتی ازدواجش را به تعویق انداخت تا بتواند از عهده مخارج درمان مارمولک برآید.
مارمولک دچار عفونت سینه شده بود و با مراقبت‌ های لیزی خوب شد. کمی بعد توموری بر روی صورتش شروع به رشد کرد و حتی بعد از دو عمل جراحی بهبود نیافت. لیزی از ترس اینکه حیوان محبوبش را از دست بدهد تصمیم گرفت بقیه پس انداز خود را نیز خرج مداوای جرج کند. او 3000 پوند را صرف شیمی درمانی کرد و به نظر می‌ رسد این درمان برای جرج کوچک موفقیت آمیز بوده است.
عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک + عکس
تابستان گذشته لیزی با دوست دوران کودکی‌ اش کریس فیشر 26 ساله نامزد کرد ولی عروسی فعلاً به بعد موکول شده است. حتی کریس به نظر نمی‌ رسد با این موضوع مشکل داشته باشد، او می‌گوید که می‌ داند در مقابل با آن مارمولک در جایگاه دوم قرار دارد ولی کاملاً با این موضوع کنار آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =