Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

عکس های جدید هانیه توسلی + بیوگرافی کامل -رادیونوجوان

عکس های جدید هانیه توسلی + بیوگرافی کامل

هانیه توسلی جدید

عکس های جدید هانیه توسلی بیوگرافی کامل هانیه توسلی ، به همراه جدیدترین عکس ها و زندگی خصوصی هانیه توسلی بازیگر سرشناس سینمای ایران به همراه آدرس صفحه اینستاگرام رسمی هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر مطرح سینمای ایران متولد ۱۴ خرداد ماه سال ۱۳۵۸ در همدان است.

هانیه توسلی که ۳۵ سال سن دارد در همدان متولد شده و دیپلم خود را در رشته علوم تجربی گرفته است. خانم هانیه توسلی از سن ۱۷ سالگی در همدان بصورت آماتور تئاتر را شروع کرد و برای ادامه تحصیل به تهران آمد و تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی در رشته نمایشنامه نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران ادامه داد. خانم توسلی از سال ۱۳۷۸ تا کنون در عرصه بازیگری مشغول است و در سینما و تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد و همچنین علاقمند به عکاسی و نقاشی است. خانم هانیه توسلی در سال ۱۳۷۹ در فیلم سینمایی “آخر بازی” با کارگردانی و نویسندگی “همایون اسعدیان” وظیفه ی دستیار کارگردان را برعهده داشت.

زندگی خصوصی هانیه توسلی :

پدر هانیه توسلی در سال ۷۸ فوت کرده و هانیه چهار خواهر بنامهای هما ، مهسا ، هدیه و طناز دارد. هما در حال حاضر کار ترجمه انجام می دهد. مهسا جراح مغز است. هدیه در آمریکاست و طناز خواهر کوچکتر در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است .فیلم های سینمایی هانیه توسلی :

هانیه توسلی در فیلم های سینمایی : « شام آخر ، اثیری ، گاهی به آسمان نگاه کن ، شب های روشن ، جایی برای زندگی ، یک شب ، کافه ستاره ، عصر جمعه ، زمان می ایستد ، غیرمنتظره ، عاشق ، کیفر ، عصر روز دهم ، آقا یوسف ، ندارها ، مادر پاییزی ، زندگی خصوصی ، ابرهای ارغوانی ، دهلیز ، بخاطر پونه ، مردن به وقت شهریور ، خط ویژه ، شکاف » به ایفای نقش پرداخته است. جدیدترین فیلم سینمایی هانیه توسلی “سه ماهی” نام دارد.

مجموعه های تلویزیونی هانیه توسلی :

هانیه توسلی در کارنامه ی هنری خود بازی در چند مجموعه ی تلویزیونی را نیز به ثبت رسانده است که اتفاقا همه ی این مجموعه های تلویزیونی پربیننده و جذاب از آب درآمدند ، این مجموعه های تلویزیونی عبارتند از : « غریبه ، وفا ، میوه ممنوعه ، شمس العماره » که بازی زیبا و تاثیر گذار هانیه توسلی از دلایل جذب مخاطب برای این مجموعه ها به شمار میرود. هانیه توسلی در سریال شاهگوش که در شبکه خانگی توزیع و پخش شده به ایفای نقش پرداخته، همچنین هانیه توسلی هم اکنون در حال ایفای نقش در سریال “ابله” است که گمان میرود قرار است از طریق شبکه ی خانگی پخش شود.

افتخارات و جوایز هانیه توسلی :

هانیه توسلی در شهریور سال ۸۲ بخاطر بازی در فیلم سینمایی “شبهای روشن” از هفتمین جشن خانه سینما تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را به دست آورد، او همچنین بخاطر ایفای همین نقش در بیست و یکمین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر کاندید دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد که نتوانست این جایزه را از آن خود کند.
هانیه توسلی در بیست و سومین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر بخاطر بازی در فیلم “جایی برای زندگی” کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.
همچنین در بیست و چهارمین جشنواره ی فیلم فجر بخاطر بازی در فیلم “زمان می ایستد” کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد که باز هم موفق به کسب جایزه از جشنواره ی فیلم فجر نشد.
در بیست و نهمین جشنواره ی فیلم فجر باز هم دستش از کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم “ندارها” کوتاه ماند و به کاندید شدن در این بخش بسنده کرد.
بالاخره در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بخاطر بازی درخشان و تحسین برانگیزش در فیلم “دهلیز” برنده ی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.
هانیه توسلی بخاطر بازی در فیلم دهلیز کاندید بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان شد.


هانیه توسلی جدید

هانیه توسلی در اینستاگرام 10

هانیه توسلی در اینستاگرام 11

هانیه توسلی در اینستاگرام 24

هانیه توسلی

صفحه رسمی هانیه توسلی در فیسبوک

صفحه رسمی هانیه توسلی در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + ده =