Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

نابود کننده جوانی و زیبایی پوست | رادیونوجوان

نابود کننده جوانی و زیبایی پوست

جوانی پوست ، زیبایی پوست

جوانی و زیبایی پوست را ندانسته با مصرف مواد غذایی و خوراکی از بین می بریم و بعد با خود می گوییم چرا پوستم اینطور شده! برای شناختن این مواد غذایی این بخش از مجله سلامت نمناک را دنبال کنید.

این مواد خوراکی نابود کننده زیبایی پوست هستند:

دلیل اینکه گاهی فکر می کنیم بعد از یک گردش و یا مهمانی و حتی مسافرت پوست مان در حال پیر شدن است چیست؟ پاسخ تنها یک کلمه است و آنهم غذاست چرا که اغلب در طول برخی خوشگذرانی ها هر ماده غذایی را راحت مصرف می کنیم و توجهی به عواقب آن نداریم. البته این تنها به گردش و.. محدود نیست بسیاری از این مواد غذایی پایه ثابت مصرفی افراد است که باید توجه داشت که اینها قدم های به سمت پیری را سرعت می بخشند.

مصرف غذاهایی با نمک و یا قند فراوان و.. مهمترین عوامل این رخداد نا خوشایند یعنی پیری است.

حالا بدترین مواد غذایی برای زیبایی پوست و جوانی کدامند؟
شیرینی ها

تاثیر منفی مصرف بیش از اندازه شیرینی ها روی زیبایی پوست

شیرینی ها:
شیرینی ها به طور کلی بدن و پوست را در مرحله پیری قرار می دهند به طوری که کلاژن پوست که فاکتور مهم جوانی و زیبایی است را مورد آسیب قرار می دهد .جالب است بدانید که شیرینی زیاد برای لبخند زیبای شما هم یک تهدید است چرا که دشمنی برای دندان ها محسوب می شود.
نوشیدنی های الکلی:
در این مورد تنها کافیست که بدانید تنها برای داشتن لحظاتی شادی زیبایی و جوانی خود را که عامل شادی دائم و بسیار لذت بخش است را از خود می گیرید. نوشیدنی های الکلی آسیب های بسیاری بر بخش های داخلی بدن به خصوص کبد که در سلامت پوست موثر است وارد می کنند.
گوشت های کبابی

گوشت قرمز و کاهش زیبایی پوست!

گوشت قرمز به خصوص گوشت کبابی:
گوشت قرمز از آن دسته از مواد غذایی است که در مراحل پخته شدن تولید هیدروکربن می کند و مصرف آن زیبایی پوست را کاهش می دهد.

نمک:

حتما شما هم بعد از مصرف یک وعده غذایی پرنمک متوجه پف کردگی چشم ها و صورت شده اید. نمک از آن دسته از مواد غذایی است که مانع از آبرسانی و جوانی پوست می شود.
این دسته از غذاها که همیشه در لیست مضرترین مواد غذایی قرار دارند با داشتن مواد نگهدارنده بخش بخش بدن به خصوص پوست را مورد آسیب قرار می دهند.
غذاهایی پر ادویه:
مصرف غذاهای پر ادویه و پر فلفل در عملکرد رگ های زیر پوست در تمام قسمت بدن اختلال ایجاد می کند و ظاهری نا خوشایند را برای پوست ایجاد میکند.

نوشابه های انرژی زا

تاثیر به سزای نوشابه های انرژی زا بر نابودی زیبایی پوست

نوشابه های انرژی زا:
نوشابه های صنعتی و گازدار در از بین بردن جوانی پوست به دلیل داشتن قندهای مصنوعی تاثیر بسیاری دارند و در کنار نوشابه های گازدار نوشیدنی های انرژی زا هم عاملین پیری پوست هستند
قهوه:
کافئین موجود در قهوه برای زیبایی و جوانی پوست یک تهدید است و این تنها آسیب رسیده از مصرف زیاد قهوه نیست چرا که قهوه نوشیدنی است که مصرف زیاد آن باعث تغییر رنگ در دندان های ما می شود.

نابود کننده جوانی و زیبایی پوست

منبع : نمناک /ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =