Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

برای لاغری از تخم شربتی غافل نشوید! _رادیونوجوان

برای لاغری از تخم شربتی غافل نشوید!

 

 

 

 

برای لاغری از تخم شربتی غافل نشوید!

 

تخم شربتی در حقیقت دانه‌های گیاه ریحان کوهی است که به علت داشتن ترکیبات لعاب‌دار به صورت محلول در آب (شربت) استفاده می‌شود. لعاب این دانه‌ها پس از جذب آب به صورت ژله‌ای درمی‌آید که می‌تواند برای رفع عطش مورد استفاده قرار گیرد. تخم شربتی خواص زیادی دارد و این‌گونه نیست که فقط برای فصل گرما و رفع عطش توصیه شود.

این دانه‌های ریز علاوه بر این که منبع کلسیم هستند اشتها را کنترل کرده و به لاغری هم کمک می‌کنند.

 

سالم بمانید :سم زدای طبیعی بدن |رادیونوجوان

 

اگر یک ضد اشتهای قوی میخواهید

تخم شربتی سرشار از فیبرهای محلول در آب است که به سیری طولانی‌مدت کمک زیادی می‌کند. این دانه‌های ریز در مجاورت با آب، حجیم شده و به این ترتیب جای بیشتری در معده اشغال می‌کنند. به این ترتیب اشتها را کنترل کرده و میل به پرخوری را از بین می‌برد. در نتیجه شما می‌توانید در چهارچوب یک رژیم غذایی سالم از این دانه‌های ریز برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنید.

 

سالم بمانید :۱۰ درمان شگفت انگیز طبیعی خانگی برای بیماری های رایج

 

اگر تمایل زیادی به خوردن شیرینی جات دارید

تخم شربتی حاوی میزان قابل‌توجهی امگا 3 است. این اسیدهای چرب به‌طور مستقیم روی خلق و خوی و خواب تأثیر گذاشته و به لاغری کمک می‌کنند. اگر افراد خوابی راحتی داشته باشند  و بتوانند افسردگی یا اختلالات خلقی شان را کنترل کنند میتوانند کمک زیادی به کنترل میلشان به مصرف قند زیاد کنند. همانطور که میدانید مصرف زیاد شیرینی جات باعث تبدیل شدن قند اضافی به چربی در بدن شده ویکی از دلایل اضافه وزن و چاقی افراد محسوب میشود.

 

 

تخم شربتی را چه طور استفاده کنیم؟

مصرف تخم شربتی نباید بیش از 25 گرم یا معادل یک تا دو قاشق غذاخوری در روز باشد. می‌توانید از دانه‌های ریز به صورت پودر در سوپ‌ها، سالادها، آش یا محصولات لبنی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از تخم شربتی به صورت نوشیدنی استفاده کنید. یک قاشق از این دانه‌ها را در آب یا حتی آب‌میوه ریخته و میل کنید.

برای استفاده از خواص لاغری تخم شربتی ، نوشیدنی‌تان را قبل از غذا یا در بین روز زمانی که ته دلتان ضعف می‌رود میل کنید.

ایران کوک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =