Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

راههای کمک رساندن فرشتگان به ما

راههای کمک رساندن فرشتگان به ما

بشر همواره از دوران باستان به موجودات الهی خیرخواهی اعتقاد داشته که در شرایط سخت به اون کمک می کنند و او را در مسیر پر پیچ و خم زندگی راهنمایی و یاری میکنند. تلاش برای ارتباط گیری با فرشتگان بدون کار کردن برروی قدرت تمرکز و مدیتیشن، درست مثل تلاش برای ساختن دیواری آجری بدون ملات کاری بی فایده است. پس کسانی که قصد چنین کاری را دارند پیش از مراقبه اصلی باید به اندازه کافی در مراقبه و تمرکز تبحر یافته باشند.

فرشتگان در چه زمینه هایی به ما کمک میکنند:

فرشتگان بر اساس خصوصیات، روز و سیاره ای که با آن مرتبط هستند هر کدام در یک سری از حیطه ها و مجموعا در تمام حیطه ها به ما کمک می کنند اما کمک آنها با چیزی که امروزه به فرشتگان نسبت داده می شود قدری متفاوت است. تاکید اصلی فرشتگان بر رشد و پیشرفت درونی ماست تا به نقطه ای برسیم که بتوانیم به خواسته مان دست پیداکنیم. مثلا اگر از فرشته مخصوص فراوانی، ثروت و پول فراوان بخواهیم به جای اینکه مستقیما این چیزها را به ما بدهد خصوصیات و صفاتی را در ما یا اطرافیانمان پرورش می دهد که بتوانیم با آنها ثروت را به خود جذب کنیم. به این شکل کمک آنها ماندگار و تغییر درونی ما همیشگی خواهد بود.

پس زمانی که میخواهید با فرشته ای ارتباط بگیرید فراموش نکنید که شما درحال ارتباط گیری با یک معلم روحی هستید که هدفش رشد دادن و بالا بردن درک و آگاهی شماست نه صرفا بر آورده کردن خواسته ها و هوس های مادی تان.

بهترین راه ارتباط گیری با فرشتگان چیست:

عده ای از طریق نامه نگاری و عده ای دیگر از مراقبه و مدیتیشن برای برقراری ارتباط با فرشتگان استفاده می کنند. در متون دینی هم دعاهایی برای این منظور وجود دارد. هر چند هیچ کدام این راهها را نمی توان نفی کرد اما هر چقدر کار شما مفصل تر باشد و انرژی بیشتری برای آن بگذارید، از نظر فرشته قصد شما جدی تر است و احتمال اینکه پاسخی دریافت کنید بیشتر می شود. معمولا ارتباط با فرشتگان از چهار طریق اتفاق می افتد:

۱. خواب و رویا

۲. روشن بینی و تجسم فعال

۳. مراقبه های ویژه

۴. حوادث خاص در زندگی.

در زمان ارتباط گیری، خود فرشته می تواند حضور پیدا کند یا یکی از زیردستانش که همسطح ارتعاشات شماست را برای گوش کردن به درخواستتان بفرستد.  ارتباط گیری به انواع مختلفی می تواند صورت گیرد:

دیدن نوری عظیم

استشمام عطری خوشبو

تغییر در فضا و ارتعاشات اطراف

شنیدن صدا

دیدن تصاویری مبهم یا واضح از فرشته

درک حضور فرشته به شیوه ای درونی و شهودی

هر چند مواردی هم وجود دارد که به درخواست شما هیچ پاسخی داده نمی شود. در این موارد باید بررسی کنید ببینید ایراد کار در کجا بوده؟ آیا نیت درستی داشته اید؟ آیا موضوع را به قدر کافی جدی گرفته اید؟ همین طور بهتراست قبل از مراقبه با فرشتگان، چند روز ارتباط بیرونی یما را کم کرده و به خوردن غذاهای ساده و گیاهی و دعا و مراقبه اکتفا کرده تا از نظر ذهنی و روحی در سطح مناسبی برای این ارتباط قرار بگیریم.

راههای کمک رساندن فرشتگان به ما

1- مستفیم وارد عمل میشوند و در زمان درست به خواست های ماجامه عمل می پوشانند.

2- نشانه ای میدهند که یعنی با ما هستند.

3-  راهنمایی یا دستور العمل هایی برای رسیدن به پاسخ دعایمان، میدهند.

راهنمایی و دستور العمل، معمول ترین شیوه ای هست که فرشتگان از طریق آنها به دعاهای ما پاسخ میدهند. این روند “هدایت الهی” نام دارد. وقتی چنین هدایتی دریافت کردید، باید دست به کار شوید تا به دعاهای شما پاسخ داده شود. بسیاری از افرادی که فکر میکنند دعاهای آنها برآورده نمیشود، به اطلاعاتی که دریافت میکنند، بی اعتنا هستند. هدایت الهی تکرار میشود، پرمهر است، تعالی بخش و تشویق کننده است و همیشه از ما میخواهد که شرایط را بهبود بخشیم. این هدایت الهی میتواند به یکی از این طریق ها یا ترکیبی از آنها باشد:

1-فیزیکی یا عاطفی. به شکل احساس درونی، احساس مور مور یا سوزش، حس مو بر تن سیخ شدن، حس شهودی یا حس حضور یک فرشته در کنار شما. این حس ها راهنمای شما هستند تا تغییرات مثبت را ایجاد کنید که به این شیوه “احساس واضح” می گویند. کسانی که هدایت الهی را از طریق احساس دریافت میکنند، به انرژی ها، به احساسات دیگران و به مواد شیمیایی بسیار حساسند. اگر شما اینطور هستید باید انتخاب کنید که با چه کسانی و چه چیز هایی در ارتباط باشید، زیرا شما عمیق تر از یک شخص عادی تأثیر می گیرید.  یک راه برای مقابله با این حساسیت، حفاظت یا واضح سازی است. حفاظت یعنی دعا برای دریافت حفاظت معنوی و یا می توانید در اطراف خود نور حفاظتی را مجسم نمایید. واضح سازی یعنی شفاف سازی، یعنی از فرشتگان بخواهید هر چیز منفی که شاید در طول روز جذب کردید را از شما بزدایند. پس از اینکه از فرشتگان درخواست کمک کردید به احساسات قوی و تکرار شونده خود توجه کنید. به این احساسات احترام بگذارید و از گفتن حرفهایی مثل “آه، این فقط یک حس است” بپرهیزید.  معمول ترین راهی که فرشتگان از طریق آن با ما حرف می زنند، از طریق احساسات ماست. هدایت واقعی الهی سبب میشود که احساس امنیت و عشق کنیم. از هر احساسی که شما را به ایجاد تغییرات مثبت سوق میدهد، پیروی کنید حتی اگر غیر منطقی به نظر آید یا به نظر برسد که با دعای شما نامربوط است. اگر مطمئن نیستید که آن احساسات راهنمایی واقعی هستند یا نه، از فرشتگان بخواهید که برای اعتبار آنها نشانه هایی به شما نشان بدهند.

2- خواب ها و رؤیاها: شما در چشم ذهنی تان تصویری می بینید یا در خواب یا بیداری، دیداری کاملاً واضح دارید. نورهای درخشان سوسو زن یا چشمک زن می بینید یا فیلم های ذهنی که اطلاعات لازم را به شما میدهند. به این نهان بینی یا دید واضح می گویند. کسانی که هدایت الهی را از طریق بصری دریافت میکنند، به نور رنگها و زیبایی های جهان فیزیکی بسیار حساس هستند. اگر شما بصری هستید، وقتی در زمینه های هنری و خلاق ابراز احساسات میکنید، حس خیلی خوبی دارید. شما می توانید تصور و تجسم کنید که خواسته های شما برآورده شده اند و این به شما کمک میکند در بسیاری از راه ها موفق باشید. بسیاری از مردم به اشتباه فکر میکنند که دید واضح یعنی دیدن فرشتگان با چشم باز و به صورت موجوداتی شفاف و سه بعدی. با اینکه گاهی این امر رخ میدهد، اما بسیاری از روشن ضمیران و نهان بین ها، فرشتگان را در چشم ذهن شان به صورت تصاویری شناور و اتری می بینند. این تصاویر ذهنی همانقدر معتبر هستند که تصاویر خارج از چشم ذهن شما. پس از اینکه از فرشتگان درخواست کمک کردید، به هر تصویری که به ذهن شما می رسد یا هر نشانه ای که چشم فیزیکی تان می بیند، توجه کنید. اگر تصویری می بینید که یعنی خوابتان تعبیر شده، از فرشته تان بخواهید که در هر زمان یک گام برای تحقق بخشیدن به آن به شما کمک کند.

3-دانستن. شما بدون هیچ دلیل عقلانی و منطقی چیزها را میدانید. بطوریکه گویی خدا اطلاعات را در شما دانلود کرده و حرف هایی می گویید و می نویسید که از خردتان فراتر است. شما میدانید که چطور چیزها را تعمییر کنید، بدون آنکه دستور العمل آن را بدانید. به این “دانش واضح” می گویند. کسانی که هدایت الهی را به شکل “کلام بی کلام” دریافت می کنند، بسیار عقلانی و تخیلی هستند. اگر شما به تفکر گرایش دارید، پاسخ دعاهای شما به شکل ایده های درخشانی می آید که از شما میخواهد تجارتی را آغاز کنید، چیزی را ابداع کنید یا کتابی بنویسید و غیره. شما حامل خردی هستید فراتر از سن تان. وقتی این شهودها و ایده ها را دریافت میکنید اشتباهاً فکر نکنید که این دانش عادی است یا چیزی است که همه میدانند. مطمئن باشید که شما می توانید این استعدادهای الهی را در خود بیدار کنید و آنها را به ثمر برسانید. می توانید از فرشتگان بخواهید که دستور العمل و اعتماد به نفس کامل را به شما بدهند.

4- کلمات و صداها. شما می شنوید که وقتی در حال بیدار شدن هستید، نام تان صدا میشود و موسیقی سماوی را می شنوید یا گفتگویی را می شنوید که گویی برای شما گفته میشود یا در گوش تان صدای زنگ می شنوید یا در مغزتان صدای ترانه می شنوید یا از رادیو پیام خاصی می شنوید. به این “شنوایی واضح” می گویند. کسانی که هدایت الهی را به شکل کلمات می شنوند، به صدا بسیار حساس هستند. اگر شما سمعی باشید، در مغز یا در گوش تان صدایی می شنوید. فرشتگان همیشه از کلمات مثبت و تعالی بخش استفاده میکنند و به نظر میرسد که گویی شخص دیگری با شما صحبت میکند. همچنین شاید صدایی بسیار ریز در گوش تان بشنوید که به این شکل فرشتگان اطلاعات مفید و انرژی را در شما دانلود میکنند. اگر صدای زنگ آزاردهنده است از فرشتگان بخواهید که صدای آن را کم کنند.  وقتی پیام هایی می شنوید که از شما میخواهند عمل مثبت انجام دهید، مهم است که به آنها گوش دهید. در شرایط اضطراری یا در زمانی که وقت کم است، فرشتگان با صدای بلند حرف می زنند.  در مواقع عادی صدای آنها کمتر است و لازم است که ذهن و محیطی آرام داشته باشید تا صدای آنها را بشنوید. همچنانکه شما به صدای خوشایند فرشتگان عادت میکنید، میخواهند که گوش خود را در مقابل صداهای بلند حفاظت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =